Pontec Multiclear Set 15000

TOP 4 v kategorii Jezírkové filtrace

Pontec Multiclear Set 15000

MultiClear set 15000  Nový průtokový filtrační set pro jezírka do objemu až 15 m3.  Filtr je vybavený UV lampou o výkonu 11 W a jezírko je tedy čištěno mechanickou i...
4 995 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Jezírka Banat

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 153 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma100 % • 185 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta100 % • 21 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma98 % • 20 979 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do týdne • Více variant290 Kč1 neověřená recenzeDalší informace

Typ
set filtrace

Spokojenost, produkt zakoupen na doporučení zahradnice

• , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

Naše zkušenost s výrobkem je velmi dobrá. Marně jsme léta bojovali se zelenou vodou v zahradním jezírku, ( syn tomuto stavu říkal hrachová polévka), několikrát jsme jezírko chtěli zrušit...na internetu jsme našli Váš výrobek a rozhodli jsme se, že to ještě zkusíme s novým filtrem...po spuštění filtru - asi po třech týdnech voda v jezírku začala měnit barvu a dnes, asi po dvou měsících je průzračná, rybky jsou opět vidět a začalo se dařit i rostlinám. Děkujeme za kvalitní zboží a přejeme hodně spokojených zákazníků.

• , zakoupeno v DOLTAK s.r.o.

Je v provozu krátkou dobu, nemohu zatím posoudit účinnost.

Typ
set filtrace

MultiClear set 15000

Nový průtokový filtrační set pro jezírka do objemu až 15 m3.

Filtr je vybavený UV lampou o výkonu 11 W a jezírko je tedy čištěno mechanickou i biologickou cestou.

Multiclear 15000 je vybaven 5ti filtračními houbami, které je možné pomocí čistících rukojetí pohodlně čistit.

Filtrační houby zaručují čistou a zdravotně nezávadnou vodu. V případě potřeby je možné filtrační houby vyjmout.

Filtr je dále vybaven jednoduchým ukazatelem znečištění.

Filtrační set obsahuje:

• Čerpadlo s výkonem 3400 l/h
  • Průtokový filtr s UV lampou o výkonu 11W
  • 3 m hadice
  • Všechny potřebné spojky

Filtrační set připravený pro okamžitou a snadnou instalaci.

Čerpadlo o výkonu 3400 l/h dokáže přečerpávat vodu s nečistotami do velikosti až 4mm.

• Velká filtrační plocha + UVC technologie
  • Snadné čištění

Filtraci je možné z části zahrabat do země.

Filtr s čerpadlem je navzájem optimálně sladěn.

Parametry

UVC výkon ve W 11W

Hmotnost 9,3 kg

Na objem se zarybněním 7,5 m3

Průtok +/- 5500 l/h

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Spokojenost, produkt zakoupen na doporučení zahradnice

• , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

• , zakoupeno v DOLTAK s.r.o.

Je v provozu krátkou dobu, nemohu zatím posoudit účinnost.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v cerpadlazavlahy.cz

K výkonnému čerpadlu přibalena poměrně tenká hadice.

• , zakoupeno v DOLTAK s.r.o.

Jsem zatím s filtrací velmi spokojen ,horší je akorát čištění to není úplně domyšlené.

• nevím
  • , zakoupeno v OK ZAHRADY s.r.o.

Zatím máme filtraci krátce, ale zatím super.
    Jednoduché složení a návod.

• , zakoupeno v OK ZAHRADY s.r.o.

S tímto výrobkem již dobré zkušenosti několik let.Potřeboval jsem nový a proto jsem si pořídil stejný

• , zakoupeno v AQUADOM

Funguje dobre,len každy rok kupujem nové čerpadlo,levo ten vydrží cca 9 mesiacov

• , zakoupeno v OK ZAHRADY s.r.o.

chybí návod a krátký druhý kabel